Ontstaan
Het Nederlands Instituut voor Servant Leadership is de voortzetting van Just Working Better! Onder deze naam hebben wij sinds 2004 mensen en organisaties gecoacht of geadviseerd bij vraagstukken op het gebied van verandering, interim-managementopdrachten vervuld en vanaf 2008 training gegeven op het gebied van Servant Leadership, toen nog samen met onze docent Daan Fousert.
Door de loop van de jaren hebben wij ons verder geschoold in systemisch werk (familie-en organisatieopstellingen) en oplossingsgericht werken.
Eind 2011 hebben wij zelf ook een nieuwe visie en missie geformuleerd voor ons bedrijf en uiteindelijk expliciet kleur bekend om onze grote wens invulling te kunnen geven: Servant Leadership bereikbaar en praktisch toepasbaar te maken voor iedereen.
Wij onderscheiden ons door in alle opzichten ziel met zakelijkheid te verbinden en noemen het ‘spiritualiteit in business’.








